ROLL OF HONOUR: Where all the silverware went in the 2017-2018 season
CHROMASPORT & TROPHIES UNITED COUNTIES LEAGUE
Premier Division
Champions: Yaxley
Runners-up: Wisbech Town
Division One
Champions: Pinchbeck
League Cup
Runners-up: Yaxley
Hinchingbrooke Cup
Winners: Yaxley
Runners-up: Huntingdon
Lincs Senior Shield
Winners: Holbeach
Reserves Cup
Winners: Yaxley
Runners-up: Peterborough
Northern Star
Daniels Cup
Winners: Blackstones
CHROMASPORT & TROPHIES PETERBOROUGH & DISTRICT LEAGUE
Premier Division
Champions: Netherton United
Runners-up: Moulton Harrox
Division One
Champions: Moulton Harrox
Reserves
Runners-up: Tydd St Mary
Division Two
Champions: FC Parson Drove
Runners-up: Eye United
Division Three
Champions: Cardea
Runners-up: Premiair
Division Four
Champions: Eunice Huntingdon
Runners-up: Stamford Lions A
Division Five A
Champions: Glinton &
Northborough Reserves
Runners-up: Premiair Reserves
Division Five B
Champions: FC Parson Drove
Reserves
Runners-up: Stanground Sports
PFA Senior Cup
Winners: Netherton Utd
Runners-up: Moulton Harrox
PFA Challenge Cup
Winners: Stamford Bels
Runners-up: Moulton Harrox
Reserves
PFA Junior Cup
Winners: Brotherhood Sports
Runners-up: Cardea
PFA Minor Cup
Winners: Eunice Huntingdon
Runners-up: Orton Rangers
Northants Junior Cup
Winners: Netherton
Lincs Junior Cup
Winners: Moulton Harrox
North Cambs Junior Cup
Winners: FC Parson Drove
Runners-up: Wisbech Town Acorns
ChromaSport President’s Shield
Winners: Netherton Utd
Runners-up: Thorney
ChromaSport Chairman’s Shield
Winners: Moulton Harrox Reserves
Runners-up: Wittering Harriers
ChromaSport Intermediate Shield
Winners: Eye United
Runners-up: FC Parson Drove
ChromaSport League Shield
Winners: Eunice Huntingdon
Runners-up: Stamford Lions A
PETERBOROUGH SUNDAY MORNING LEAGUE
Division One
Champions: Ploughman
Runners-up: PIS
Division Two
Champions: ICA Sports Colombo
Runners-up: George, Oundle
Division Three
Champions: West Raven
Runners-up: Dreams FC
Hereward Cup
Winners: Ploughman
Runners-up: Farcet
McCain Cup
Winners: West Raven
Runners-up: Fenland Police
PFA Senior Cup
Winners: George, Oundle
Runners-up: PIS
PFA Junior Cup
Winners: West Raven
Runners-up: Dreams FC
Hunts Cup
Runners-up: ICA Sports Columbo
CHROMASPORT & TROPHIES PETERBOROUGH YOUTH LEAGUE
Under 18 Division One
Champions: Peterborough Sports
Runners-up: Deeping Rangers
Under 18 Division Two
Champions: Peterborough
Northern Star
Runners-up: Hampton
Under 18 Division Three
Champions: Bourne Town Blue
Runners-up: Pinchbeck Utd
Under 18 League Cup
Winners: Peterborough Sports
Runners-up: Deeping Rangers
Under 18 PFA Cup
Winners: Peterborough Sports
Runners-up: Deeping Rangers
Under 18 Northants David Joyce Cup
Runners-up: Peterborough Sports
Northants Under 18 Youth Cup
Runners-up: Peterborough Sports
Under 16 Division One
Champions: Gunthorpe Navy
Runners-up: Peterborough Sports
Under 16 Division Two
Champions: Werrington Athletic
Runners-up: Spalding Utd
Under 16 Division Three
Champions: Phoenix
Runners-up: Pinchbeck Utd
Under 16 League Cup
Winners: Gunthorpe Harriers
Runners-up: Blackstones
Under 15 Division One
Champions: Peterborough Sports
Runners-up: Holbeach Yellow
Under 15 Division Two
Champions: Bourne Town Red
Runners-up: Stamford Red
Under 15 Division Three
Champions: March Park Rangers
Runners-up: Holbeach Black
Under 15 League Cup
Winners: Werrington Athletic Blue
Runners-up: Holbeach Yellow
Under 15 PFA Cup
Winners: Holbeach Yellow
Runners-up: Peterborough Sports
Hunts Under 15 Cup
Runners-up: Park Farm Pumas Blue
THURLOW NUNN YOUTH LEAGUE
West Division
Champions: Deeping Rangers
Runners-up: Peterborough Sports
League Cup
Winners: Deeping Rangers
Play-Off
Runners-up: Deeping Rangers
HEREWARD TEAMWEAR & TROPHIES PETERBOROUGH JUNIOR ALLIANCE LEAGUE
Under 14 Division One
Champions: Netherton Utd
Runners-up: Whittlesey Blue
Under 14 Division Two
Champions: Netherton Hawks
Runners-up: Spalding Orange
Under 14 Division Three
Champions: Malborne Rangers
Runners-up: Oundle Town
Under 14 League Cup
Winners: Netherton Utd
Runners-up: Whittlesey Blue
Under 14 Hereward Cup
Winners: Malborne
Runners--up: Glinton &
Northborough Amber
Under 13 Division One
Champions: Yaxley
Runners-up: Deeping Rangers Blue
Under 13 Division Two
Champions: Wisbech St Mary
Runners-up: March Town Athletic
Under 13 Division Three
Champions: Stanground Sports
Runners-up: Oundle Town
Under 13 Division Four
Champions: FC Peterborough
Runners-up: Hungate Rovers
Under 13 League Cup
Winners: Deeping Rangers Blue
Runners-up: Park Farm Pumas Red
Under 13 Hereward Cup
Winners: Hungate Rovers
Runners-up: Oundle
Under 13 PFA Cup
Winners: Feeder Soccer
Runners-up: Yaxley
Hunts Under 13 (11v11) Cup
Runners-up: Yaxley
Under 12 Division One
Champions: Stamford Red
Runners-up: March Soccer School
Under 12 Division Two
Champions: Whittlesey Blue
Runners-up: Boston Black
Under 12 Division Three
Champions: Holbeach Red
Runners-up: Bourne Claret
Under 12 Division Four
Champions: JFC Boston
Runners-up: Boston Ladies
Under 12 League Cup
Winners: Netherton United Wagtails
Runners-up: Deeping Rangers Clarets
Under 12 Hereward Cup
Winners: Holbeach Red
Runners-up: Park Farm Pumas Red
Northants Under 12 Cup
Winners: Peterborough Sports Elite
Under 11 League Cup
Winners: Holbeach Yellow
Runners-up: Stamford Red
Under 11 Hereward Cup
Winners: Holbeach Black
Runners-up: Spalding Yellow
Under 11 PFA Cup
Winners: Stamford Red
Runners-up: Peterborough
Northern Star White
Under 10 League Cup
Winners: Peterborough Northern Star White
Runners-up: Park Farm Pumas Red
Under 10 Hereward Cup
Winners: Spalding Yellow
Runners-up: Stamford Red
Under 9 League Cup
Winners: One Touch
Runners-up: Yaxley
Under 9 Hereward Cup
Winners: Feeder Soccer Red
Runners-up: Bourne Claret
EAST MIDLANDS WOMEN’S LEAGUE
Plate
Winners: Peterborough Northern Star
Division One South
Champions: Peterborough United
CAMBS WOMEN’S & GIRLS LEAGUE
League Cup
Winners: ICA Sports
Cambs Junior Invitation Cup
Winners ICA Sports
Championship North
Champions: Riverside
Runners-up: Ketton
Under 15A
Runners-up: Yaxley
Under 15B
Champions: Pinchbeck Utd
Under 14
Runners-up: ICA Sports
Under 14 League Cup
Runners-up: ICA Sports
Hunts Under 13/14 Girls Cup
Winners: Yaxley
Runners-up: ICA Sports
Under 13B
Champions: ICA Sports
Runners-up: Bourne
Under 12A
Runners-up: Netherton Utd
NORTHANTS WOMEN’S & GIRLS LEAGUE
Under 14 Division One
Runners-up: Yaxley
Under 14 Division Two
Winners: Oundle
VETERANS
Northants Cup
Runners-up: Itter Park
Peterborough League Cup
Winners: Peterborough Sports
Runners-up: Kings Cliffe